Peldēšana

Mācām noturēties uz ūdens, peldēšanas tehniku, kā arī spēku un izturību. Mazāk traumatiskas aktivitātes palielina elastību un plaušu kapacitāti bērniem ar kaulu un muskuļu un skeleta sistēmas problēmām. Peldēšana ir nomierinoša un relaksējoša. Reģistrējies tagad!
Šis maztraumatiskais sporta veids trenē visu ķermeni, neradot savainojumu risku, tas padara to par ideāli piemērotu rehabilitācijai un ilgstošu slimību ārstēšanai. Tas ir ne tikai jautrs un sabiedrisks sporta veids, bet arī daudzos veidos ir noderīgs jūsu bērna veselībai. Mēs koncentrējamies uz tādām pamatprasmēm kā spēja noturēšanās uz ūdens un roku vēzienu tehnika, kā arī tādiem fiziskās sagatavotības faktoriem kā spēks un izturība.

Mierīgais peldēšanas temps padara to par piemērotu nodarbi bērniem ar muskuļu un skeleta sistēmas problēmām, jo tā mazāk noslogo ķermeni. Elastību, plaušu kapacitāti un vispārējo veselību uzlabo arī tas, ka vingrinājumi ir vērsti uz visu ķermeni. Mēs esam radījuši labvēlīgu vidi, kurā jūsu bērns var iemācīties peldēt neatkarīgi no vecuma vai fiziskajām spējām.

Peldēšana var būt relaksējoša, pateicoties dziļas elpošanas paņēmieniem un meditācijai. Bērni var izklaidēties, sportojot un saglabājot veselību. Jūsu bērns var daudz mācīties un izklaidēties mūsu peldēšanas nodarbībās, reģistrējieties tūlīt!

Priekšrocības

 • Mazāk traumatiski vingrinājumi

  Peldēšana ir lielisks vingrinājums ar zemu traumatismu cilvēkiem ar artrītu vai citām locītavu sāpēm, jo tā mazāk noslogo muskuļu un skeleta sistēmu.
 • Sirds un asinsvadu veselība

  Peldēšanas ieguvumi sirds un asinsvadu sistēmas veselībai ir sirds veselības uzlabošanās un samazināts sirds un asinsvadu slimību risks.
 • Spēks un izturība

  Peldēšana ietver daudz dažādu muskuļu grupu, kas veicina visa ķermeņa spēka, lokanības un izturības attīstību.
 • Likvidē stresu

  Peldēšana ir lielisks veids, kā atpūsties un sakārtot domas, padarot to par lielisku stresa mazināšanas līdzekli.
 • Visa ķermeņa treniņš

  Peldēšana ir noderīga, jo tā iedarbojas uz visiem ķermeņa muskuļiem, un to var ieteikt kā veidu, kā uzlabot vispārējo veselību un fizisko sagatavotību.
 • Plaušu tilpums

  Ir pierādīts, ka peldēšana ar dziļiem, kontrolētiem elpošanas vingrinājumiem uzlabo plaušu veselību un palielina plaušu kapacitāti.