Par klubu Sharky

Sporta klubs “Sharky” ir vienīgā šāda veida programma Latvijā, kas piedāvā visaptverošus treniņus tādos sporta veidos kā triatlons, ūdenspolo un peldēšana.
Mūsu mērķis ir palīdzēt bērniem attīstīt viņu fiziskās spējas un iespējas atbilstoši viņu vecuma grupai un strādāt ar profesionāliem treneriem, kuri var iemācīt viņiem tādas vērtīgas prasmes kā pašdisciplīna, darbs komandā un komunikācija.

Lai bērni mūsu programmā būtu fiziski veseli un sagatavoti, viņiem tiek veiktas plānveida medicīniskās pārbaudes pie sporta ārstiem un fizioterapeitiem. Papildus sastādām individuālus treniņu plānus, ņemot vērā katra bērna fizisko stāvokli, viņa dienas režīmu un uzturu. Gan vecāki, gan treneri saņem šīs īpaši izstrādātās programmas, nodrošinot, ka visi ir līdzvērtīgi informēti un ar vienādiem mērķiem. Mēs garantējam, ka katrs bērns saņem aprūpi un atbalstu, kas viņam ir nepieciešams, lai pilnībā izmantotu savu potenciālu, iesaistot kvalificētu treneru komandu. Papildus higiēnai, drošības noteikumiem un sporta teorētiskajiem pamatiem programma ietver arī plakanās pēdas un skoliozes profilaksi un ārstēšanu.

Mēs lepojamies ar Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta licenci un apstiprinājumu, kas garantē mūsu programmas unikalitāti Latvijā.

Mēs cieši sadarbojamies ar skolām, lai jūsu bērnam piedāvātu elastīgu grafiku un vienkāršu akadēmisko stundu integrāciju. Turklāt visu gadu organizējam sporta nometnes brīvdienās un sacensības, lai sekotu līdzi bērnu attīstībai.

Sniedziet savam bērnam iespēju izcelties dažādos sporta veidos, redzēt savu attīstību un apgūt vērtīgas dzīves prasmes sporta klubā “Sharky”, un vērojiet, kā tas var radīt izmaiņas jūsu bērna dzīvē.

Iepazīstieties ar mūsu darbiniekiem

Atklājiet noslēpumu, kā atraisīt sava bērna potenciālu kopā ar mūsu ekspertu treneru komandu!
 • Igors Kotkovskis
  Sporta kluba “Sharky” dibinātājs, vadītājs un galvenais treneris. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā ieguvis maģistra grādu sporta pedagoģijā. Viņam ir B kategorija peldēšanā. Piedalījies Latvijas un starptautiskās konferencēs un semināros, kā arī ir licencētas bērnu fiziskās attīstības programmas autors. Viņam ir 20 gadu pedagoģiskais stāžs.
 • Igors Siminaitis
  Sporta zinātņu doktors (sporta zinātņu PhD) ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi trenera amatā. Viņš ir augstākās kategorijas triatlona treneris, 2. līmeņa triatlona tiesnesis un kluba “Sharky” treneris un metodists.
 • Aleksandrs Pinčuks
  Aleksandrs Pinčuks ir sporta meistars triatlonā, modernajā pieccīņā un militārajā pieccīņā. Viņš bijis Ukrainas nacionālās izlases dalībnieks (līdz 2017. gadam) modernajā pieccīņā un Latvijas nacionālās izlases dalībnieks triatlonā. Viņam ir divas augstākās izglītības: pirmā fiziskās audzināšanas jomā, otrā – tiesību zinātnē.
 • Oksana Pisecka
  Domāšanas trenere, transformācijas un ICTA biznesa trenere ar 16 gadu pieredzi, kuru laikā mainījusi vairāk nekā 500 cilvēku dzīves. Specializācija – sagatavošana sacensībām, stresa vadība un mērķu izvirzīšana. Apmāca jaunos sportistus emocionālajā noturībā un palīdz pašnoteikšanās, plānu izstrādes un motivācijas atbalsta jomā.
 • Andrejs Babijs
  Vispārējās fiziskās sagatavotības treneris. Vairāk nekā 9 gadu pieredze sporta trenera amatā. Absolvējis Sporta izglītības aģentūru un ieguvis C kategorijas sporta speciālista sertifikātu. Pabeidzis trīs TRX programmas līmeņus un piedalījies divos TRX samitos. Mācījies un trenējies Barselonā un Londonā. Sertificēts Zuu treneris un partneris.
 • Andrejs Ševenjonovs
  Fizioterapeits ar vairāk nekā 35 gadu pieredzi. Sporta skolotājs un B kategorijas peldēšanas treneris. Viņam ir FINA starptautiskās klases sertifikāts. Viņš ir Bubnovska metodes kineziterapeits, šrota terapeits, Katarīnas Šrotas metodes speciālists, slingu terapeits un kinezioteipošanas eksperts.
 • Larisa Golubeva
  Sporta ārste ar ilggadēju darba pieredzi Valsts sporta medicīnas centrā. Viņa strādājusi par ārsti hokeja, regbija, riteņbraukšanas, basketbola un volejbola komandās. Vairākkārt piedalījusies starptautiskās sacensībās.
 • Olga Abduļina
  Sporta zinātņu maģistrs, peldēšanas vecākais treneris ar 10 gadu pieredzi. Ir starptautiskas zināšanas pielāgoto fizisko aktivitāšu jomā. Trīs gadu pieredze darbā ar bērniem ar kustību traucējumiem.
 • Alīna Jaroša
  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas absolvente, ieguvusi Profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikāciju. Papildus ieguvusi sertifikātu medicīniskajā teipošanā, kā arī apguvusi profesionālās pilnveides programmu "Ķermeņa kopšanas procedūras", kas sevī iekļauj - klasisko masāžu un SPA masāžas. No 10 gadu vecumā nodarbojas ar peldēšanu.

Kāpēc izvēlas mūs?

Jūsu bērns saņems lielisku apmācību sporta klubā “Sharky”, kurā prioritāte ir viņa veselība un labsajūta. Mūsu klubs piedāvā pilnu pakalpojumu paketi jūsu bērna sportiskajai un personības izaugsmei, fokusējoties uz spēlētāju medicīnisko aprūpi un sporta nometnēm brīvdienu laikā.
 • Regulāras sporta ārsta un fizioterapeita apskates

  Sporta ārsti veic vispārēju veselības novērtējumu, kas ietver fizisko pārbaudi, interviju, testu rezultātus un EKG vai citus testus, ja nepieciešams. Speciālisti novērtē muskuļu un skeleta sistēmas stāvokli, ņemot vērā stāju un pēdu veselību. Lai novērtētu sirds un asinsvadu sistēmas funkcionalitāti, tiek izmantoti slodzes testi. Tādējādi mēs novērtējam bērna gatavību izvēlētajam sporta veidam vai plānotajai fiziskajai aktivitātei. Sporta medicīnas speciālists izskata rezultātus un izsniedz bērnam, vecākiem un trenerim izziņu par uzņemšanu sporta sekcijā un ieteikumus par uzturu, treniņu režīmu, fizisko aktivitāti un uztura bagātinātāju lietošanu.

  Fizioterapeits var palīdzēt jums veidot un uzturēt labu stāju. Tas ietver simetrijas saglabāšanu un pareizu skeleta slodzes sadali. Regulāri fiziskie vingrinājumi palīdz bērniem justies pārliecinātākiem, uzlabo elpošanu, orgānu darbību, reakcijas laiku, uzmanību un kognitīvās funkcijas. Slikta stāja var izraisīt nopietnas veselības problēmas, piemēram, problēmas ar mugurkaulu un iekšējiem orgāniem, samazinātu asins piegādi smadzenēm, nogurumu, traucētu fizisko un garīgo attīstību, kā arī sliktas sekmes skolā. Pateicoties fiziskajiem vingrinājumiem, tiek nostiprināta muskuļu un skeleta sistēma, kauli, cīpslas un saites kļūst stiprākas, tādējādi uzlabojot stāju.
 • Labākās brīvdienas mūsu sporta treniņnometnēs

  Katrai sporta nometnei ir savi konkrēti mērķi un uzdevumi, kas apvienoti ar patīkamu atpūtu bērniem. Tas ietver gatavošanos vasaras sezonai, kurā bērni apgūst uzvedību ūdens tuvumā un ūdenī, kā arī apgūst pirmās palīdzības sniegšanas un drošības iemaņas. Ir arī treniņnometnes, kurās uzmanība tiek pievērsta cīņas mākslas elementiem, kur bērniem tiek mācīts, kā sevi aizstāvēt, paaugstināt pašapziņu un tikt galā ar agresīvām situācijām. Turklāt ir nometnes, kurās galvenā uzmanība tiek pievērsta tādām aktivitātēm kā horeogrāfija un modernā deja, kas palīdz bērniem atklāt jaunus talantus un prasmes, par kurām viņi pat nenojauta. Nometnes komandu sporta veidiem, ūdenspolo u.c. māca bērniem strādāt komandā un uzņemties atbildību. Jāpiebilst arī, ka triatlona nometņu mērķis ir attīstīt bērnu riteņbraukšanas prasmes, iemācīt pareizi kopt savu inventāru, mācīt par tīra sporta un komandas darba nozīmi sportā, kā arī mācīt izprast ceļu satiksmes noteikumus.
 • Vispārējās fiziskās sagatavotības veidi, kurus mēs izmantojam:

  TRX ir piekares sistēma, kurā jūs strādājat ar savu svaru, ar rokām vai kājām turoties pie īpašiem rokturiem. TRX attīsta muskuļu spēku, lokanību, līdzsvaru un iesaista dziļos muskuļus. TRX sistēma ir viens no retajiem fitnesa veidiem, ko atzīst un iesaka fizioterapeiti un kas atsevišķos gadījumos tiek izmantots rehabilitācijai. Svaram, augumam, vecumam un citiem parametriem nav nozīmes. Pat ļoti vienkārši vingrinājumi prasa saglabāt stāju un ķermeņa stabilitāti, kas savukārt liek strādāt dziļajiem muskuļiem, tāpēc treniņš ir īpaši efektīvs.

  ZUU ir oficiāla treniņu programma, kas darbojas tikai ar ķermeņa svaru. ZUU ietver kustības, kas aizgūtas no dzīvnieku uzvedības. Tā efektīvi trenē visus ķermeņa muskuļus un locītavas, attīsta veiklību, reakciju, uzmanību un telpisko uztveri.
  ZUU vingrinājumi attīsta lokanību, kustīgumu, līdzsvaru, koordināciju, uzlabo gaitu un stāju.