Partnerība

Kļūsti par mūsu partneri!
Partnerība ar skolām

Sporta kluba “Sharky” darbinieki, kurā ir pieredzējuši fitnesa un veselības profesionāļi, saprot negatīvo ietekmi, ko uz bērnu veselību var atstāt ilgstoša sēdēšana un tālmācība. Lai to novērstu, viņi piedāvā regulāras fitnesa nodarbības visu vecumu bērniem, lai palīdzētu palielināt enerģiju, interesi par mācīšanos un vispārējās akadēmiskās sekmes.

Programma ir pielāgota katras izglītības iestādes specifiskajām vajadzībām un var ietvert organizētas sporta spēles, sacensības, āra veselības dienas un sporta nometnes gan Latvijā, gan ārvalstīs, pēc izglītības iestādes pieprasījuma.
Partnerības ar uzņēmumiem

Regulāru fitnesa nodarbību ietveršana darbiniekiem var sniegt lielu labumu gan indivīdiem, gan uzņēmumam kopumā. Sporta kluba “Sharky” augsti kvalificētā fitnesa un veselības profesionāļu grupa ierosina šīs aktivitātes īstenot darba vietā. Mēs ņemam vērā jūsu uzņēmuma īpašās vajadzības un varam izstrādāt programmu, kas atbilst šīm vajadzībām. Tas ne tikai palielinās produktivitāti un uzlabos komandas darbu, bet arī veicinās pozitīvu darba un privātās dzīves līdzsvaru. Ieguldījums jūsu darbinieku veselībā un labklājībā ir gan stilīgs, gan rentabls.

Papildus piedāvājam konsultācijas pie sporta medicīnas ārsta, Integratīvās un pretnovecošanās medicīnas asociācijas biedra, lai palīdzētu darbiniekiem saglabāt fizisko un psihoemocionālo veselību. Konsultācijas laikā pie sporta medicīnas ārsta tiks veikta vispārēja pārbaude un vispārējās veselības un funkcionālo spēju novērtējums. Tiks sniegti ieteikumi papildu pārbaudēm, kā arī padomi par dzīvesveida uzlabošanu, dienas režīmu, diētu, fiziskajām aktivitātēm un uztura bagātinātāju lietošanu optimālai veselībai. Pēc individuāla pieprasījuma organizējam korporatīvās sporta spēles un sacensības. Varam organizēt sporta nometnes gan Latvijā, gan arī ārvalstīs.

Kļūsti par mūsu partneri

Jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.