Izglītība ārzemēs

Pievienojies Pro Futuro Sports un kļūsti par vienu no 3000 sportistiem, kuri ir turpinājuši izglītību un sportošanu ārzemēs ASV, Kanādā un Eiropā.
Piesakieties stipendijām, kas sedz uzturēšanās un mācību izmaksas, un ar mūsu palīdzību atrodiet sev piemērotāko koledžu/universitāti.
Aizpildiet veidlapu tagad!
Uzņēmums “Pro Futuro Sports” ir pieredzējis, palīdzot jaunajiem sportistiem viņu starptautiskajos akadēmiskajos un sportiskajos centienos. Dažu pēdējo gadu laikā uzņēmums ir palīdzējis vairāk nekā 3000 sportistiem turpināt izglītību un sportu tādās valstīs kā ASV, Kanāda un Eiropa.

“Pro Futuro Sports” spēj palīdzēt saviem klientiem iegūt maksimālo stipendiju skaitu izglītības un sporta karjeras atbalstam ārvalstīs, izmantojot plašu kontaktu tīklu ar izglītības iestādēm un sporta akadēmijām visā pasaulē un bagātīgu pieredzi uzņemšanas procesā šajās iestādēs.
Stipendijas studijām ASV ļauj apmaksāt uzturēšanās izdevumus un mācību maksu. Svarīgi atcerēties, ka šīs stipendijas, kas ir balstītas uz studenta akadēmiskajiem nopelniem, bieži vien nesedz visus izdevumus. Parasti studiju maksā ir iekļauta maksa par mācībām, dzīvošanu un ēdināšanu, palīgmateriāliem, nodokļi un civiltiesiskās atbildības apdrošināšana. Stipendijas apmērs mainās atkarībā no studenta akadēmiskajiem sasniegumiem.

Viens no “Pro Futuro Sports” sniegtajiem pakalpojumiem ir palīdzība, lai atrastu koledžu vai universitāti, kas piedāvā labākās stipendijas studentiem, kuri vēlas turpināt studijas ASV. Neatkarīgi no vecuma vai sporta veida ikviens var pieteikties uz šīm stipendijām.

Pievienojieties “Pro Futuro Sports”

Pievienojieties “Pro Futuro Sports” un esiet viens no 3000 sportistiem, kuri ir turpinājuši izglītību un sportu ārzemēs ASV, Kanādā un Eiropā. Izmantojiet mūsu kontaktu tīklu un pieredzi uzņemšanas procesā, lai iegūtu maksimālu stipendiju izglītībai un sportam. Neatkarīgi no vecuma vai sporta veida piesakieties stipendijām, kas sedz dzīvošanas un mācību izmaksas, un ar mūsu palīdzību atrodiet sev labāko koledžu/universitāti. Aizpildiet veidlapu tūlīt!
Jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.