Sporta aģentūra Pro Futuro Sports tika dibināta 2006.gadā.

Profuturosports Latvia Pateicoties veiksmīgi izveidotajai sadarbībai ar izglītības iestādēm un sporta akadēmijām visā pasaulē, lielo darba pieredzi, kā arī zināšanām par sarunu procedūru norisi, lai uzsāktu mācības ASV, Eiropas un citu pasaules valstu mācību iestādēs, PFS palīdz klientiem saņemt maksimālos stipendiju apjomus, kas sponsorēs viņu apmācību un sporta karjeru ārvalstīs.Akadēmiskā stipendija sedz izdevumus par dzīvošanu un apmācībām vienā no ASV mācību iestādēm.

Vairumā gadījumu šāds stipendiju veids nesedz visus iespējamos izdevumus, bet tikai to daļu. Apmācības cena ietver apmācības, uzturēšanos, ēdināšanu, mācību materiālus, nodokļus un civilās atbildības apdrošināšanu. Stipendijas apmērs ir atkarīgs no Jūsu akadēmiskajām sekmēm.

Viens no pakalpojumiem, ko piedāvā mūsu uzņēmums, ir palīdzība mācību iestādes meklēšanā ar maksimāli iespējamo stipendiju, tiem, kuri vēlas turpināt savu izglītību ASV. Šīs stipendijas ir pieejamas visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma un sporta veida.

pfsinfo.org