Sadarbība

Sadarbība ar vispārizglītojošām iestādēm

Katra cilvēka veselības uzturēšanas neatņemama sastāvdaļa ir fiziskā aktivitāte. Īpaši tas ir aktuāli jaunākā un vidējā vecuma vecuma bērniem, jo viņiem nākas ilgstoši atrasties skolas solā. Attālināto mācību laikā jaunajai paaudzei nācās vairāk laika pavadīt pie datora mazkustīgā stāvoklī. Tādas veselības problēmas kā aptaukošanās, sirds un asinsvadu sistēmas slimības, cukura diabēts, onkoloģija, diemžēl ir aktuāli bērniem mūsdienās.

Augsti kvalificētu fitnesa treneru un veselības speciālistu komanda sertificēta trenera Igora Kotkovska vadībā piedāvā novadīt fitnesa nodarbības jebkurām vecuma grupām.

Programmas pamatā ir sporta kluba “Sharky” pamatvirzieni, ņemot vērā konkrētās vispārējās izglītības iestādes individuālās vēlmes.

  • Pēc vispārējās izglītības iestāžu individuāla pieprasījuma organizējam sporta spēles, sacensības, sporta dienas.
  • Iespējamas izbraukuma sporta nometnes Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Vairāk par "Sporta klase" projektu Vairāk par treniņiem Sazināties ar mums

Sadarbība uzņēmumiem

Cienījamie vadītāji!

Kā jūs zināt, cilvēka veselības atbalsta neatņemama sastāvdaļa ir fiziskās aktivitātes. Īpaši tas ir aktuāli cilvēkiem ar mazkustīgu dzīvesveidu, biroja darbiniekiem, kuri daudz laika pavada pie datora.

Mēs esam augsti kvalificētu fitnesa treneru un veselības speciālistu komanda, un mums ir ko piedāvāt Jums! Mēs palīdzēsim eleganti ieviest darba grafikā dažādas fitnesa nodarbības mūsu speciālistu vadībā ,aizraujošas lekcijas un meistarklases.

Fiziskā, psihiskā un emocionālā veselība ir svarīgi faktori, lai cilvēki varētu produktīvāk strādāt un sasniegt labākus darba rezultātus. Tā ietekmē cilvēka darba spējas un attiecības ar kolēģiem. Vesels cilvēks nevis izvairās no stresa, bet iemācās tikt ar to gala,tas palīdz mums attīstīties un sasniegt jaunas virsotnes gan privātajā dzīvē, gan biznesā. Piedāvāt fitnesa nodarbības saviem darbiniekiem mūsdienās ir stilīgi, populāri un ekonomiski attaisnojami!

Mēs piedāvājam Jūsu darbiniekiem arī sporta medicīnas ārsta - Inintegrācijas un pretvecuma medicīnas asociācijas locekļa konsultāciju. Konsultācija ietver: vispārejo apskati,veselības stāvokļa un ķermeņa funkcionālā stāvokļa novērtēšanu,ieteikumus papildu izmeklēšanai, ja nepieciešams.Pēc vajadzības tiek sniegti padomi par veselīgu dzīvesveidu, dienas režīmu, veselīgas ēšanas paradumiem, fiziskajāms aktivitātēm. Labāk būt veselam nekā ārstēt slimības. Tāpēc ir svarīgi saglabāt un uzturēt mūsu veselību. Pēc individuāla pieprasījuma organizejam korporatīvās sporta spēles, sacensības, sporta dienas.Iespējamas izbraukuma sporta nometnes Latvijā un ārpus tās.

Ar cieņu, sporta kluba “Sharky” vadītājs Igors

Командные виды спорта

Piedāvājums uzņēmumiem

  • Vingrošana
  • Vieglatlētika
  • Peldēšana
  • Triatlons
  • Ūdens polo
  • Komandu sporta veidi

Komandu spēles attīsta stratēģisko domāšanu un māca ātri pieņemt lēmumus pastāvīgi mainīgās situācijās. Uzlabojas koordinācija, reakcija, veiklība. Fiziskā slodze palīdz aizmirst par rutīnu, atbrīvo no slikta noskaņojuma un nevajadzīgiem uztraukumiem.

Medicīniskais atbalsts

Jūsu darbiniekiem ir pieejamas sporta ārsta un fizioterapeita konsultācijas.

Sazināties ar mums