Par klubu

Iepazīsimies! Esmu Igors Kotkovskis. Sharky sporta kluba dibinātājs,vadītājs un galvenais treneris.Klubs uzsāka aktīvo darbību kā peldētapmācības klubs 2008.gadā, kura specializācija bija bērnu peldētapmācība.Šobrīd klubs strauji gūst popularitāti gan bērnu,gan pieaugušo vidū, piedāvajot daudzpusīgas sportiskas nodarbes. Esmu pabeidzis LSPA un ieguvis profesionālo maģistra grādu sporta zinātnē.Regulāri piedalos Latvijas un starptautiskajās konferencēs un semināros,esmu izveidojis licencētas programmas bērnu fiziskajā attīstībā. Mūsu galvenais uzdevums ir piedāvāt bērnam daudzpusīgu attīstību, padarīt viņu stipru ne tikai fiziski,bet arī psiholoģiski, ļaut viņam pašam izvēlēties savu sporta veidu, nevis realizēt vecāku vēlmes.Iemācīt viņu justies droši fizisko aktivitāšu laikā gan uz sauszemes,gan uz ūdens. Palīdzēt viņam pieņemt sportu,kā savas dzīves svarīgu sastāvdaļu. Pēc iespejas ilgāk būt fiziski aktīvam un veselam. Bērna harmoniskās attīstības pamatā jābūt regulārai daudzpusīgai fiziskai slodzei. Tā veicina orgānu sistēmas un visa ķermeņa pareizu veidošanos, skaistu stāju, intelektuālās attīstības koeficienta (IQ) paaugstināšanu, pašpārliecību, sevis organizēšanu. Pieredze,kuru bērns iegūs mūsu klubā noteikti noderēs viņam gan dzīvē,gan profesionālajā sportā. Mūsu kluba komanda vienmēr ir gatava palīdzēt jūsu bērnam sasniegt izvirzītos mērķus.

Ar cieņu Kluba Sharky komanda

Sporta klubs SHARKY piedāvā

 • ➢ gan individuālās, gan pāru nodarbības;
 • ➢ nodarbības nelielās grupās;
 • ➢ regulāras sacensības;
 • ➢ nodarbības rotaļu veidā;
 • ➢ aktivitātes mazajiem;
 • ➢ projektu ‘’Sporta klase’’;
 • ➢ īpašu apmācības aprīkojuma komplektu

Peldēšanas apmācība bērniem

Rūpīgi izstrādātais vingrinājumu komplekss ļauj veiksmīgi novadīt gan ‘’sausos treniņus’’gan treniņus ūdenī. Bērns iemācīsies justies droši ūdenī, ienirt pēc rotaļlietām.

 • Nodarbības ar treneri, kurš atrodas ūdenī kopā ar bērnu. Iepazīšanās ar ūdeni izmantojot rotaļas elementus un speciālos vingrinājumus brīvā vidē.
 • Sporta peldēšanas elementi un fizisko īpašību attīstība tiem, kuriem jau ir peldēšanas prasmes.
  VFS (vispārējā fiziskā sagatavotība) – vieglatlētikas kross, fiziskie vingrinājumi, kas vērsti uz spēka, izturības, ātruma un veiklības attīstību. VFS nodarbības palīdzēsbērniem attīstīties fiziski un mentāli, iemācīties dzīvot bez agresijas un harmonijā ar apkārtējo pasauli.
 • Nodarbības tiek veidotas, ņemot vērā vecuma un fizioloģiskās īpatnības. Spēles formā
  notiekošās nodarbības ir vērstas uz balsta un kustību sistēmas un galveno muskuļu grupu veidošanu, stājas korekciju, bērnu aptaukošanās un plakanās pēdas attīstības novēršanu.
 • Bērni iemācīsies komunicēt kolektīvā, viņi kļūs drošāki,veiklāki un pārliecinātāki par sevi.

Mēs piedalāmies sacensībās, rīkojam sporta pasākumus ģimenēm, saņemam diplomus, medaļas, balvas. Galvenais ir veselība un labs garastāvoklis!

Pieaugušo peldētapmācība

 • Pieaugušo peldētapmācības ir pielāgotas jebkuram vecumam.
 • Peldēšanas apmācības rezultāts ir atkarīgs no izglītojamā individuālajām prasmēm.

Individuālās peldēšanas nodarbības

Individuālās nodarbības veicina ātru un pareizu peldēšanas tehnikas apguvi . Grupas nodarbībās tas būtu sarežģīti, jo katram apmācāmajam ir dažāda sagatavošanās pakāpe un informācijas apguves ātrums.

 • Apgūt peldētprasmi ir svarīgi, lai droši justos ūdenī (peldēšana baseinā, atpūta pie atklātām ūdenstilpnēm).
 • Peldētprasme pozitīvi ietekmē balsta un kustību sistēmu, jo jebkura fiziskā slodze ūdenī mazāk ietekmē mugurkaulu un locītavas.
 • Ūdens palīdz mazināt stresu, ļaujot atpūsties pēc darba dienas vai tieši otrādi uzlādē ar enerģiju visai dienai.

Projekts “Sporta klase” - VFS bērniem

Sporta klubs “SHARKY” veiksmīgi realizē projektu “Sporta klase”, kas vērsts uz VFS attīstību bērniem. Projekta ietvaros skolēni nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem, attīstās fiziski, iegūst stabilu pamatu turpmākai sportiskai attīstībai un vispārējai veselībai. Projektā darbojas profesionālu treneru komanda, sporta ārsts, fizioterapeits.

Vairāk par projektu ‘’Sporta klase’’