Sporta klubs Sharky

Klubs uzsāka aktīvo darbību kā peldētapmācības klubs 2008.gadā, kura specializācija bija bērnu peldētapmācība. Šobrīd klubs strauji gūst popularitāti gan bērnu, gan pieaugušo vidū, piedāvajot daudzpusīgas sportiskas nodarbes. Mūsu galvenais uzdevums ir piedāvāt bērnam daudzpusīgu attīstību, padarīt viņu stipru ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski. Pieredze, kuru bērns iegūs mūsu klubā noteikti noderēs viņam gan dzīvē,gan profesionālajā sportā.

Sporta veidi klubā

Peldēšana

Peldēšana

ūdens polo

ūdens polo

Triatlons

Triatlons

Vingrošana

Vingrošana

Vieglatlētika

Vieglatlētika

Komandas spēles

Komandas spēles

Projekts "Sporta klase"

Projekts ir vērsts uz VFS attīstību bērniem Projekta ietvaros skolēni nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem, attīstās fiziski, iegūst stabilu pamatu turpmākai sportiskai attīstībai un vispārējai veselībai. Projektā darbojas profesionālu treneru komanda, sporta ārsts, fizioterapeits. Programmas mērķis: Uzlabot bērna fiziskās īpašības atbilstoši viņa vecuma grupai, stimulēt un sagatavot viņu aktīvam dzīvesveidam, vienlaikus izvērtējot tā spējas konkrēta sporta veida izvēles perspektīvā.

Programmu ir licencējis un apstiprinājis Izglītības kvalitātes valsts dienests (IKVD) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RDIKSD). Vairāk par projektu

Partneri

 

Izglītība ASV, Kanadā un Eiropā

Mūsu klubs ir oficiāls Profuturosports aģentūras pārstāvis Latvijā. Viens no Profuturosports pakalpojumiem ir palīdzība mācību iestādes meklēšanā ar maksimāli iespējamo stipendiju, tiem, kuri vēlas turpināt savu izglītību ASV. Šīs stipendijas ir pieejamas visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma un sporta veida.
Vairāk par Profuturosports

Atsauksmes